Ekologiczne oczyszczalnie hybrydowe

Gdy mamy postawienie naszego domu, nie możemy podczas prac projektowych zapomnieć o szambie oraz o komponencie takim jak oczyszczalnia przydomowa. Utylizacja ścieków jest bowiem znacznie łatwo, gdy towarzyszymy ją w technologia mechaniczno-biologiczny. Doskonałym rozwiązaniem w tym wypadku będzie oczyszczalnia hybrydowa – co toż takiego?

Czym są oczyszczalnie hybrydowe?

Tradycyjne rozwiązania wykorzystują technologie, jakie nie do końca są naszemu środowisku. Lepiej, gdy oczyszczanie zachodzi wyłącznie w jednym zbiorniku, zaś nie odbywa się na zasadzie np. drenażu rozsączającego, gdzie fekalia rozlewają się, a nawet przedostają do gruntu. Typowe szambo ekologiczne nie stanowi w mieszkanie podczyścić ścieku chociażby w części, i poprzez to woda pościekowa o 40-60% zanieczyszczenia po prostu przenika do porowatej ziemi. Jeżeli natomiast przyjmujemy się na budowę systemu takiego jak hybrydowa oczyszczalnia przydomowa, woda, jaka będzie finalnym produktem filtracji, będzie wprowadzała się aż w kolejnej klasie czystości! II klasa co fakt nie dodaje się do picia, tylko za zatem potężna w niej chodzić, uprawiać sport, i nawet hodować ryby, bądź również kąpać zwierzęta.

Zainwestuj w oczyszczalnię – wiele zalecie w zmian

Woda pościekowa potrafi istnieć z powodzeniem zastosowana do wielu celów gospodarczych – fakt tenże stanowi drogi szczególnie w przypadku, gdy prowadzimy gospodarstwo rolne. Gra tym, nie będziemy zatruwać ściekami naszego miejsca. Dodatkowo, znacznie zmniejszymy zużycie drogocennej wody pitnej wszędzie tam, gdzie można spokojnie użyć wody o kolejnej kategorii czystości.